Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Mıchael Jackson Ölmedi !
Konudaki Cevap Sayısı
10
Konuyu Açan Kişi
Aamiral14
Görüntülenme Sayısı
2525
Yeni Yorum Gönder  Yeni Konu Gönder 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mıchael Jackson Ölmedi !
Yazar Konu

AKF Kıdemlisi
      Tüm Mesajlarına Bak

Durum: Çevrimdışı
        Yorum Sayısı: 3,065
        Edilen Teşekkürler: 2,553
        Alınan Teşekkürler: 1,073 mesajında 2,394 kere
      1
      16-08-2013 01:19

İmage
      İmage
      bu adam olduğu söylentileri yaygın,ve ses tonuna kadar her şey çok benziyor
      İmage
      ünlü şarkıcı lenka olabileceğine dair söylentilerde yaygın fakat ben buna pek ihtimal vermiyorum
      İmage
      bu linkte mıchael jacksonun ölmediğine dair tüm kanıtlar mevcut :
      http://www.gtaturk.com/forum/sinema-kita...l-jackson/
      Düşünceleriniz nelerdir ?

pardon 2 video çıkmamış :

(Bu konu en son: 16-08-2013 Tarihinde, Saat: 01:21 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Aamiral14.)
      Teşekkür Et Alıntı ile Cevapla

AKF Kıdemlisi
          Tüm Mesajlarına Bak

Yorum Sayısı: 3,296
            Edilen Teşekkürler: 503
            Alınan Teşekkürler: 625 mesajında 1,158 kere
          2
          16-08-2013 01:34
          Bunların hepsini zamanında izledim. Arkadaşlarla çok tartışırdık öldü mü, ölmedi mi diye. Ama ben öldüğüne- öldürüldüğüne inanıyorum. Çünkü MJ konserler öncesi öldü haberiyle kaçarsa amacı para olduğu sanılır. Kaçmak istese sıradan hayatına devam edip, yok olabilirdi ya da basit bir ölüm haberiyle.

O öldürüldü. Ayrıca mantıksız geliyor bana Dave Dave'ymiş neymiş neden başkası kılığına bürünsün ki kaçmak istese. Neden ardında şüphe bıraksın.

Ölmemesini umardım ama bence öldü. Umarım Müslüman olmuştur kardeşi gibi, çünkü İslamiyete yakınlığından bahsediyordu kardeşi. Mekanı cennet olsun Kralın.

AKF Kıdemlisi
              Tüm Mesajlarına Bak

3
              16-08-2013 01:44
              Amin tabi ama hiç bir akrabası cenaze töreninde ağlamadı,ünlülerin çoğu yanlışlıkla 1 hafta önce bizimleydi tarzında şeyler söyledi,mıchael jackson un ölümünden sonra bir çok kişi polis başvurup onu gördüğünü söylemiş.buda ilginç bir tespit isimli bir twitter sayfasında vardı.

AKF Kıdemlisi
                  Tüm Mesajlarına Bak

4
                  16-08-2013 01:54
                  Bu arada ölmeden önce bir ses kaydı vardı kralın, o kadar üzmüştü ki o ses şu an bulabilir miyim bilmiyorum. Kaç gün etkisinden kurtulamamıştım resmen acı çeken bir ses tonu vardı. Şimdi düşününce bile kötü oldum.

Buldum kaydı. MJ bence bunu yapmadı evet güçlü iddialar ortaya çıktı ama onun isteği Çocuk hastanesiydi- bunun için uğraştık bir ara çalışmalar hala devam ediyor-, bunları yapmak istiyordu. Konser vermek istiyordu. Yardım edeceği, dünya için uyarılarda bulunmak istiyordu. Konser öncesi böyle bir şey dediğim gibi para amaçlı olacaktı evet maddi durumu iyi değildi ama son konser bu durumu kurtaracakatı ve en sevdiği işe devam edecekti. Çocuklarını çok severdi ama geçtiğimiz ay kızı Paris Jackson intihar etti, MJ buna izin vermezdi. Yine çocuklarının bu ortamda bulunmasını hiç istemedi kızı öldükten sonra reklamda oynayacağını belirtti, MJ istemezdi.

Ve ülke bu kadar karmaşık bir olaya izin vermezdi. Mahkemesinden, hastanesine, cenazesine vs. bir sanatçı için ülke bunları yapmaz.

O kraldı ve öldürüldü.

http://webtv.hurriyet.com.tr/3/22372/0/1...kaydi.aspx

(Bu konu en son: 16-08-2013 Tarihinde, Saat: 01:54 düzenlenmiştir. Düzenleyen: setenayfb.)

AKF Kıdemlisi
                      Tüm Mesajlarına Bak

5
                      16-08-2013 02:01
                      Ses tonu çok fena Sad yavaş yavaş,takıla takıla konuşmuş bide Sad Tuhaf oldum ya.

AKF Kıdemlisi
                          Tüm Mesajlarına Bak

6
                          16-08-2013 02:17
                          Evet biliyorum onları da ama zorlarsan olur derler, sıradan bir ölümü de kurcala altından bir şey çıkacağına inanmaya başlarsın. Bak olabilir adam sıkılmıştır bu hayatta çekilebilir ama neden TII yapsın? Hadi o zaman karar verdi yorulduğu için ama neden sonra orada burada kılık değiştirip çıksın. MJ'in kişiliğine yakışmaz o mantıklı açıklama yapmadığı sürece. Öldüğünde çok üzüldüm ama böyle bir şey varsa ve amaç paraysa buna daha çok üzülürüm. 12 kişi intihar etti. Hayranlarına bağlıdır bu onu üzer.
                          Ailesinden ayrı ayrı videoları kurcalarsanız ağladığını görebilirsiniz ki çok saçma bu da ağlamadılar diye ölmedi mi? 1 hafta önce bizimleydi gibi durumlarda çok sönük iddialar olduğunu düşünüyorum. 2 hafta olmuş 1 hafta demiş vs. vs. Normal hayatta da yaptığımız normal bir hata. Helikopterde hareket etmiş, helikopter bu tabii ki hareket etmesi normal, yüzü gösterilmemiş cenazede 3 ay geçmiş neyini göstersinler, insanlar korksunlar diye mi? Babası gülmüş, babası lanet herifin teki zaten çocuklarını sevmemiş biri. Janet her yerde kardeşinin öldürüldüğünü söyledi. Ve bence de öyle Murray bir piyondu ve MJ'i öldürdü. Sevgilisiyle konuşması, acıkması, yumuşak yerde masaj yapması, verilmesi gerekenden fazla Propofol vermesi, ve kalp ritimleri ve vücudunu cihazda incelememesi bunlar kasıtsız adam öldürme suçundan oldu dendi. TMZ'yi çok takip ettim bu süreçte. Mahkemeyi izledim her akşam netten. Böyle bir mahkemeyi devlet neden bir sanatçı rahatça kaçsın diye yapsın. Ünlü avukatlar vardı mahkemede. Devletin bir çıkarı yoktu bu işten. Anlamsız geliyor bunların olması. Elvis Presley'e de aynıları dendi ama ölümü üzerinden 36 yıl geçti ve çıkmadı.

*Bu arada kızı intihar girişiminde bulundu şükür ki ölmedi.

AKF Kıdemlisi
                              Tüm Mesajlarına Bak

7
                              16-08-2013 02:21
                              Evet biliyorum kızının intihar girişimini. Sad aslında ölmedi,kaçırıldı fln insana saçma geliyor ama şu linktekiler insanın kafasını çok karıştırıyor.

http://www.gtaturk.com/forum/sinema-kita...l-jackson/
                              özelliklede şu ikisi :
                              1-Michael neden Gotham Chopra ile “Fated (Kaderde Olan- Alna Yazılmış) adlı bir kitap yazdı? Bu kitap, herkesin öldüğünü düşündüğü ama yaşayan bir popstar hakkında.
                              2-Michael neden Smooth Criminalda kendi fake ölümünü yapan adamın rolünü oynuyordu?

birde they dont care about us'un çevirisinde şöyle bir kısım var :
                              Vurun beni, benden nefret edin
                              Aslâ kıramazsanız beni
                              Ecekleyin beni, heyecanlandırın beni
                              Aslâ öldüremezsiniz beni
                              Musevîleyin beni, dâvâ edin beni
                              Siyah ya da beyazlaşlatırmayın beni
                              klipte bu kısmı tek göz resmi olan duvarı yumruklayarak söylüyor.öldürüldüyse bile İlluminatinin yaptğını düşünüyorum.Belki herşeyi onlara yıkıyoruz ama gerçekten güçlü bir örgüt

(Bu konu en son: 16-08-2013 Tarihinde, Saat: 02:24 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Aamiral14.)

AKF Kıdemlisi
                                  Tüm Mesajlarına Bak

8
                                  16-08-2013 02:28
                                  1. Güçlü bir iddia ama hiç duymadım bunu. Araştırmak lazım, bakıyorum şimdi.
                                  2. Kaç yıl önceki klip ve bu saçma bir iddia çünkü çok klibi var Bad klibinde yine suçlu sokak serserileri tarafından öldürülseydi Bad'den dolayı mı diyecektik ya da TWMMF.

Bu linkteki çoğu şeye mantıklı açıklamalar getirilebilir. Ya ben zorlarsan olur diyorum. Çok zorluyorlar bana mantıksız geliyor.

Evet şarkıyı biliyorum anti- semitik bir şarkı olmasından sonra değiştirildi daha çok yahudileri hedef alan bir şarkıydı evet şu an illuminati olaylarına gülüyor ve dalga geçiyorum çünkü herkes bunlara sardı ama MJ'in o mudur bilinmez bir örgüte karşı olduğu biliniyor ama şarkıdan çok sonra oldu öldürülmesi İlluminati denen örgüt yüzündense, ölmedi iddialarından daha mantıklı çünkü MJ TII'te önemli şeyleri açıklayacağını söylüyordu. Ama bu örgüt işleri çok sıktı ayrıntıya girmek istemiyorum.

(Bu konu en son: 16-08-2013 Tarihinde, Saat: 02:39 düzenlenmiştir. Düzenleyen: setenayfb.)

AKF Kıdemlisi
                                      Tüm Mesajlarına Bak

9
                                      16-08-2013 02:19
                                      Peki Smile

**
                                      AKF Hayranı
                                          Tüm Mesajlarına Bak

Yorum Sayısı: 438
                                            Edilen Teşekkürler: 740
                                            Alınan Teşekkürler: 104 mesajında 134 kere
                                            Üyelik Tarihi: 04-04-2014 Rep Puanı: 5
                                          04-06-2014 06:31
                                          adam kendi cenaze törenine mi katılmış yani...

ayy korktum valla...
                                          fotoğraftaki hali bayağı korkunç..

Yeni Yorum Gönder 

Konu ile Alakalı Benzer Konular
                                          Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
                                            Michael Jackson'ın Ünlü Sözleri setenayfb 4 134 13-09-2014 04:05
                                          Son Yorum: setenayfb

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi