Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Kitap Önerileriniz.
Konudaki Cevap Sayısı
27
Konuyu Açan Kişi
SefAamir
Görüntülenme Sayısı
1848
Yeni Yorum Gönder  Yeni Konu Gönder 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kitap Önerileriniz.
Yazar Konu

**
AKF Hayranı
      Tüm Mesajlarına Bak

Durum: Çevrimdışı
        Yorum Sayısı: 161
        Edilen Teşekkürler: 33
        Alınan Teşekkürler: 8 mesajında 8 kere
        İtibar:
        Aamir Bank: 157.35Rupi
      28-04-2013 02:31
      'sen yokken'

Teşekkür Et Alıntı ile Cevapla

**
      AKF Hayranı
          Tüm Mesajlarına Bak

Yorum Sayısı: 206
            Edilen Teşekkürler: 230
            Alınan Teşekkürler: 60 mesajında 166 kere
            İtibar:
            Aamir Bank: 319.00Rupi
          28-04-2013 04:49
          belki biraz karışık gelebilir ama okuduğunuz en iyi kitaplardan biri olacağına inandığım OLASILIKSIZ'ı şiddetle tavsiye ederim. aynı yazarın bide EMPATİ adlı kitabı var, o da çok iyi. polisiye de ise MILLENIUM ÜÇLEMESİ (Ejderha Dövmeli Kız-Ateşle Oynayan Kız-Arı Kovanına Çomak Sokan Kız) ve HARLAN COBEN'ın kitaplarını tavsiye ederim.

Aşağıdaki 1 üye özgür khan üyesine bu mesaj için teşekkür etti:
          GriLeydi

AKF Kıdemlisi
              Tüm Mesajlarına Bak

Yorum Sayısı: 3,080
                Edilen Teşekkürler: 2,566
                Alınan Teşekkürler: 1,029 mesajında 1,953 kere
                İtibar:
                Aamir Bank: 3,498.55Rupi
              25-07-2013 12:54
              Dorian Gray'ın Portresi (okuduğum en güzel kitap,uzun süre etkisinden çıkamadım,başlarda sıkılırsınız,fazla felsefe var,ama başını okumadan kitabı anlamazsınız,çok sürükleyicidir.)Tuhaflıklar Okulu(çok eğlenceli ve değişik.kitaptan örnek bir karakter : Bayan Sivridiş : 853 yaşında bir vampir,okulun en yumuşak en insaflı öğretmeni,yılda sadece 2 öğrenciyi öldürmüş Big Grin )

Aşağıdaki 1 üye Aamiral14 üyesine bu mesaj için teşekkür etti:
              GriLeydi

**
              AKF Hayranı
                  Tüm Mesajlarına Bak

Yorum Sayısı: 806
                    Edilen Teşekkürler: 2,047
                    Alınan Teşekkürler: 143 mesajında 276 kere
                    İtibar:
                    Aamir Bank: 1,051.35Rupi
                  25-07-2013 02:54
                  Can alıcı bir konu Sefa, konu başlığı için teşekkürler Smile önereceğim kitaplar ise ( o kadar çok ki); öncelikle Harry Potter Serisi, 9. Hariciye Koğuşu, Bab-ı Esrar, İstanbul Hatırası, Sis ve Gece, Millenium Üçlemesi, Empati, Gözlerini Sımsıkı Kapat, Aklından Bir Sayı Tut, Babilde Ölüm İstanbulda Aşk, Katre-i Matem, Od, Bin Muhteşem Güneş, Uçurtma Avcısı, Martı, Taş Meclisi, Kurtlar İmparatorluğu, Kızıl Nehirler, Leyleklerin Uçuşu, Siyah Kan, Gül Devrine Seyahat, Germinal, Şizofren Aşka Mektup, Ölüm Kapısı Serisi, Da Vinci Şifresi, Melekler Ve Şeytanlar, Dijital Kale, Kayıp Sembol, Pal Sokağı Çocukları, Kayıp Gül ve vazgeçilmezim Agatha Christie kitapları Smile

AKF Kıdemlisi
                      Tüm Mesajlarına Bak

Yorum Sayısı: 2,672
                        Edilen Teşekkürler: 319
                        Alınan Teşekkürler: 369 mesajında 683 kere
                        İtibar:
                        Aamir Bank: 2,845.15Rupi
                      25-07-2013 02:57
                      Dan Brown Serisi, Ahmet Ümit serileri. Khaled Hosseini'den 2 kitap zaten 2 kitabı var. Smile

En sevdiğin kitap ne diye sorulduğunda bulamayız ya şu an o durumdayım ama bunlar aklımda olanlar. Smile

(Bu konu en son: 25-07-2013 Tarihinde, Saat: 02:58 düzenlenmiştir. Düzenleyen: setenayfb.)

AKF Bağımlısı
                          Tüm Mesajlarına Bak

Yorum Sayısı: 1,380
                            Edilen Teşekkürler: 112
                            Alınan Teşekkürler: 164 mesajında 350 kere
                            İtibar:
                            Aamir Bank: 1,476.30Rupi
                          25-07-2013 03:02
                          (25-07-2013 02:54)GriLeydi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Can alıcı bir konu Sefa, konu başlığı için teşekkürler Smile önereceğim kitaplar ise ( o kadar çok ki); öncelikle Harry Potter Serisi, 9. Hariciye Koğuşu, Bab-ı Esrar, İstanbul Hatırası, Sis ve Gece, Millenium Üçlemesi, Empati, Gözlerini Sımsıkı Kapat, Aklından Bir Sayı Tut, Babilde Ölüm İstanbulda Aşk, Katre-i Matem, Od, Bin Muhteşem Güneş, Uçurtma Avcısı, Martı, Taş Meclisi, Kurtlar İmparatorluğu, Kızıl Nehirler, Leyleklerin Uçuşu, Siyah Kan, Gül Devrine Seyahat, Germinal, Şizofren Aşka Mektup, Ölüm Kapısı Serisi, Da Vinci Şifresi, Melekler Ve Şeytanlar, Dijital Kale, Kayıp Sembol, Pal Sokağı Çocukları, Kayıp Gül ve vazgeçilmezim Agatha Christie kitapları Smile

Rica ederim. Smile

HP serisi vaay Cool Başka HP'ci var mı forumda Big Grin Hariciye Koğuşu, Bab-ı Esrar,Aklından Bir Sayı Tut,Bin Muhteşem Güneş, Uçurtma Avcısı okuduğum ve çok sevdiğim kitaplar.Yazdıklarından da okumak istediklerim var.Kitap zevkin çok güzel. Smile

Aşağıdaki 1 üye SefAamir üyesine bu mesaj için teşekkür etti:
                          GriLeydi

**
                          AKF Hayranı
                              Tüm Mesajlarına Bak

İtibar:
                              25-07-2013 03:07
                              seninle ortak bir noktamızın çıkmasına sevindim Sefa Smile aslında kitap zevkim de film zevkim gibi kitap olsun da ne olursa olsun modudur, bunlar sevdiklerim Big Grin ve tabii şimdilik aklıma gelenler, daha hatırladıkça yazarım Smile bu arada ben HP serisi ile büyüdüm bugün bile hala izlerim ya da okurum Big Grin

AKF Bağımlısı
                                  Tüm Mesajlarına Bak

İtibar:
                                  25-07-2013 03:09
                                  (25-07-2013 03:07)GriLeydi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  seninle ortak bir noktamızın çıkmasına sevindim Sefa Smile aslında kitap zevkim de film zevkim gibi kitap olsun da ne olursa olsun modudur, bunlar sevdiklerim Big Grin ve tabii şimdilik aklıma gelenler, daha hatırladıkça yazarım Smile bu arada ben HP serisi ile büyüdüm bugün bile hala izlerim ya da okurum Big Grin

Ben de çok severim açsam şimdi izlerim o derece pcde de var zaten bugün biraz baktım hatta. Big Grin Big Grin Ben artık pek kitap okumuyorum.Açlık Oyunları'na başladım aylardır yarıya bile gelemedim halbuki güzel kitap. Big Grin

**
                                  AKF Hayranı
                                      Tüm Mesajlarına Bak

İtibar:
                                      25-07-2013 03:18
                                      (25-07-2013 03:09)SefAamir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
                                      (25-07-2013 03:07)GriLeydi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  seninle ortak bir noktamızın çıkmasına sevindim Sefa Smile aslında kitap zevkim de film zevkim gibi kitap olsun da ne olursa olsun modudur, bunlar sevdiklerim Big Grin ve tabii şimdilik aklıma gelenler, daha hatırladıkça yazarım Smile bu arada ben HP serisi ile büyüdüm bugün bile hala izlerim ya da okurum Big Grin

Ben de çok severim açsam şimdi izlerim o derece pcde de var zaten bugün biraz baktım hatta. Big Grin Big Grin Ben artık pek kitap okumuyorum.Açlık Oyunları'na başladım aylardır yarıya bile gelemedim halbuki güzel kitap. Big Grin

burayı sohbete çevirmek istemem ama söylemeden de edemiycem Aklından bir sayı tut ve Bab-ı esrar dan sonra sana Grange'ın kitaplarını ( Taş Meclisi, Kurtlar İmparatorluğu, Kızıl Nehirler, Leyleklerin Uçuşu, Siyah Kan...) tavsiye edebilirim Smile polisiye gerilim ilgi alanında mı bilmiyorum ama bu kitaplar seni de saracaktır Smile

AKF Bağımlısı
                                          Tüm Mesajlarına Bak

Üyelik Tarihi: 05-09-2012 Rep Puanı: 57
                                            İtibar:
                                          25-07-2013 03:22
                                          (25-07-2013 03:18)GriLeydi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  burayı sohbete çevirmek istemem ama söylemeden de edemiycem Aklından bir sayı tut ve Bab-ı esrar dan sonra sana Grange'ın kitaplarını ( Taş Meclisi, Kurtlar İmparatorluğu, Kızıl Nehirler, Leyleklerin Uçuşu, Siyah Kan...) tavsiye edebilirim Smile polisiye gerilim ilgi alanında mı bilmiyorum ama bu kitaplar seni de saracaktır Smile

Yok sohbet olmaz zaten öneride bulunmuşsun hiç sorun değil. Smile Tamam teşekkürler fırsat bulursam okurum inşAllah Smile Polisiye olarak okuduğum bir kaç kitap var severim bana pek fark etmez tür. Smile

Yeni Yorum Gönder 

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi