Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Kitap Önerileriniz.
Konudaki Cevap Sayısı
46
Konuyu Açan Kişi
SefAamir
Görüntülenme Sayısı
4417
Yeni Yorum Gönder  Yeni Konu Gönder 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kitap Önerileriniz.
Yazar Konu

**
AKF Hayranı
      Tüm Mesajlarına Bak

Durum: Çevrimdışı
        Yorum Sayısı: 160
        Edilen Teşekkürler: 34
        Alınan Teşekkürler: 16 mesajında 18 kere
      28-04-2013 02:31
      'sen yokken'

Teşekkür Et Alıntı ile Cevapla

**
      AKF Hayranı
          Tüm Mesajlarına Bak
          Web Sitesini Ziyaret Et

Yorum Sayısı: 228
          Edilen Teşekkürler: 292
          Alınan Teşekkürler: 76 mesajında 300 kere
        28-04-2013 04:49
        belki biraz karışık gelebilir ama okuduğunuz en iyi kitaplardan biri olacağına inandığım OLASILIKSIZ'ı şiddetle tavsiye ederim. aynı yazarın bide EMPATİ adlı kitabı var, o da çok iyi. polisiye de ise MILLENIUM ÜÇLEMESİ (Ejderha Dövmeli Kız-Ateşle Oynayan Kız-Arı Kovanına Çomak Sokan Kız) ve HARLAN COBEN'ın kitaplarını tavsiye ederim.

Aşağıdaki 1 üye özgür khan üyesine bu mesaj için teşekkür etti:
        GriLeydi

AKF Kıdemlisi
            Tüm Mesajlarına Bak

Yorum Sayısı: 3,065
              Edilen Teşekkürler: 2,553
              Alınan Teşekkürler: 1,074 mesajında 2,399 kere
            25-07-2013 12:54
            Dorian Gray'ın Portresi (okuduğum en güzel kitap,uzun süre etkisinden çıkamadım,başlarda sıkılırsınız,fazla felsefe var,ama başını okumadan kitabı anlamazsınız,çok sürükleyicidir.)Tuhaflıklar Okulu(çok eğlenceli ve değişik.kitaptan örnek bir karakter : Bayan Sivridiş : 853 yaşında bir vampir,okulun en yumuşak en insaflı öğretmeni,yılda sadece 2 öğrenciyi öldürmüş Big Grin )

Aşağıdaki 1 üye Aamiral14 üyesine bu mesaj için teşekkür etti:
            GriLeydi

**
            AKF Hayranı
                Tüm Mesajlarına Bak

Yorum Sayısı: 904
                  Edilen Teşekkürler: 2,127
                  Alınan Teşekkürler: 192 mesajında 397 kere
                25-07-2013 02:54
                Can alıcı bir konu Sefa, konu başlığı için teşekkürler Smile önereceğim kitaplar ise ( o kadar çok ki); öncelikle Harry Potter Serisi, 9. Hariciye Koğuşu, Bab-ı Esrar, İstanbul Hatırası, Sis ve Gece, Millenium Üçlemesi, Empati, Gözlerini Sımsıkı Kapat, Aklından Bir Sayı Tut, Babilde Ölüm İstanbulda Aşk, Katre-i Matem, Od, Bin Muhteşem Güneş, Uçurtma Avcısı, Martı, Taş Meclisi, Kurtlar İmparatorluğu, Kızıl Nehirler, Leyleklerin Uçuşu, Siyah Kan, Gül Devrine Seyahat, Germinal, Şizofren Aşka Mektup, Ölüm Kapısı Serisi, Da Vinci Şifresi, Melekler Ve Şeytanlar, Dijital Kale, Kayıp Sembol, Pal Sokağı Çocukları, Kayıp Gül ve vazgeçilmezim Agatha Christie kitapları Smile

AKF Kıdemlisi
                    Tüm Mesajlarına Bak

Yorum Sayısı: 3,359
                      Edilen Teşekkürler: 524
                      Alınan Teşekkürler: 641 mesajında 1,182 kere
                    25-07-2013 02:57
                    Dan Brown Serisi, Ahmet Ümit serileri. Khaled Hosseini'den 2 kitap zaten 2 kitabı var. Smile

En sevdiğin kitap ne diye sorulduğunda bulamayız ya şu an o durumdayım ama bunlar aklımda olanlar. Smile

(Bu konu en son: 25-07-2013 Tarihinde, Saat: 02:58 düzenlenmiştir. Düzenleyen: setenayfb.)

Moderatör
                    ★AKF Moderatörü★
                        Tüm Mesajlarına Bak

Yorum Sayısı: 1,736
                          Edilen Teşekkürler: 246
                          Alınan Teşekkürler: 278 mesajında 597 kere
                        25-07-2013 03:02
                        (25-07-2013 02:54)GriLeydi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Can alıcı bir konu Sefa, konu başlığı için teşekkürler Smile önereceğim kitaplar ise ( o kadar çok ki); öncelikle Harry Potter Serisi, 9. Hariciye Koğuşu, Bab-ı Esrar, İstanbul Hatırası, Sis ve Gece, Millenium Üçlemesi, Empati, Gözlerini Sımsıkı Kapat, Aklından Bir Sayı Tut, Babilde Ölüm İstanbulda Aşk, Katre-i Matem, Od, Bin Muhteşem Güneş, Uçurtma Avcısı, Martı, Taş Meclisi, Kurtlar İmparatorluğu, Kızıl Nehirler, Leyleklerin Uçuşu, Siyah Kan, Gül Devrine Seyahat, Germinal, Şizofren Aşka Mektup, Ölüm Kapısı Serisi, Da Vinci Şifresi, Melekler Ve Şeytanlar, Dijital Kale, Kayıp Sembol, Pal Sokağı Çocukları, Kayıp Gül ve vazgeçilmezim Agatha Christie kitapları Smile

Rica ederim. Smile

HP serisi vaay Cool Başka HP'ci var mı forumda Big Grin Hariciye Koğuşu, Bab-ı Esrar,Aklından Bir Sayı Tut,Bin Muhteşem Güneş, Uçurtma Avcısı okuduğum ve çok sevdiğim kitaplar.Yazdıklarından da okumak istediklerim var.Kitap zevkin çok güzel. Smile

Aşağıdaki 1 üye SefAamir üyesine bu mesaj için teşekkür etti:
                        GriLeydi

**
                        AKF Hayranı
                            Tüm Mesajlarına Bak

25-07-2013 03:07
                            seninle ortak bir noktamızın çıkmasına sevindim Sefa Smile aslında kitap zevkim de film zevkim gibi kitap olsun da ne olursa olsun modudur, bunlar sevdiklerim Big Grin ve tabii şimdilik aklıma gelenler, daha hatırladıkça yazarım Smile bu arada ben HP serisi ile büyüdüm bugün bile hala izlerim ya da okurum Big Grin

Moderatör
                            ★AKF Moderatörü★
                                Tüm Mesajlarına Bak

25-07-2013 03:09
                                (25-07-2013 03:07)GriLeydi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  seninle ortak bir noktamızın çıkmasına sevindim Sefa Smile aslında kitap zevkim de film zevkim gibi kitap olsun da ne olursa olsun modudur, bunlar sevdiklerim Big Grin ve tabii şimdilik aklıma gelenler, daha hatırladıkça yazarım Smile bu arada ben HP serisi ile büyüdüm bugün bile hala izlerim ya da okurum Big Grin

Ben de çok severim açsam şimdi izlerim o derece pcde de var zaten bugün biraz baktım hatta. Big Grin Big Grin Ben artık pek kitap okumuyorum.Açlık Oyunları'na başladım aylardır yarıya bile gelemedim halbuki güzel kitap. Big Grin

**
                                AKF Hayranı
                                    Tüm Mesajlarına Bak

25-07-2013 03:18
                                    (25-07-2013 03:09)SefAamir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
                                    (25-07-2013 03:07)GriLeydi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  seninle ortak bir noktamızın çıkmasına sevindim Sefa Smile aslında kitap zevkim de film zevkim gibi kitap olsun da ne olursa olsun modudur, bunlar sevdiklerim Big Grin ve tabii şimdilik aklıma gelenler, daha hatırladıkça yazarım Smile bu arada ben HP serisi ile büyüdüm bugün bile hala izlerim ya da okurum Big Grin

Ben de çok severim açsam şimdi izlerim o derece pcde de var zaten bugün biraz baktım hatta. Big Grin Big Grin Ben artık pek kitap okumuyorum.Açlık Oyunları'na başladım aylardır yarıya bile gelemedim halbuki güzel kitap. Big Grin

burayı sohbete çevirmek istemem ama söylemeden de edemiycem Aklından bir sayı tut ve Bab-ı esrar dan sonra sana Grange'ın kitaplarını ( Taş Meclisi, Kurtlar İmparatorluğu, Kızıl Nehirler, Leyleklerin Uçuşu, Siyah Kan...) tavsiye edebilirim Smile polisiye gerilim ilgi alanında mı bilmiyorum ama bu kitaplar seni de saracaktır Smile

Moderatör
                                    ★AKF Moderatörü★
                                        Tüm Mesajlarına Bak

Üyelik Tarihi: 05-09-2012 Rep Puanı: 65
                                        25-07-2013 03:22
                                        (25-07-2013 03:18)GriLeydi Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  burayı sohbete çevirmek istemem ama söylemeden de edemiycem Aklından bir sayı tut ve Bab-ı esrar dan sonra sana Grange'ın kitaplarını ( Taş Meclisi, Kurtlar İmparatorluğu, Kızıl Nehirler, Leyleklerin Uçuşu, Siyah Kan...) tavsiye edebilirim Smile polisiye gerilim ilgi alanında mı bilmiyorum ama bu kitaplar seni de saracaktır Smile

Yok sohbet olmaz zaten öneride bulunmuşsun hiç sorun değil. Smile Tamam teşekkürler fırsat bulursam okurum inşAllah Smile Polisiye olarak okuduğum bir kaç kitap var severim bana pek fark etmez tür. Smile

Yeni Yorum Gönder 

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi