Konu Bilgileri
Konu Başlığı
Aamir Khan ve Kiran Rao Nasıl Evlenme Kararı Aldı?
Konudaki Cevap Sayısı
11
Konuyu Açan Kişi
yagmurdurusu76
Görüntülenme Sayısı
17309
Yeni Yorum Gönder  Yeni Konu Gönder 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yazar Konu

Admin
AKF ADMİNİ
      Tüm Mesajlarına Bak

Durum: Çevrimdışı
        Yorum Sayısı: 4,750
        Edilen Teşekkürler: 3,309
        Alınan Teşekkürler: 3,189 mesajında 7,610 kere
      1
      02-09-2012 06:59
      bu röportaj çevirisi Bollyturk.com da aamir27_21'in paylaşımıdır... bu paylaşımdan dolayı ona çok teşekkür ederim... belki görmeyen arkadaşlarımız olabileceği düşüncesiyle burda paylaşmak istedim...

Aamir Khan ve Kiran Rao ilk olarak 2001 yılında Lagaan filminin çekimlerinde tanışıyorlar aralarında iş ililşkisine dayalı bi tanışıklık doğuyor. kiran rao orda yardımcı yönetymen ve aamir khan legaan filminin baş aktörü. o sıralar aamir'in ingiliz bi bayanla ilişkisi olodugu söyleniyo aamir bunu her ne kadar kabul etmese de ilk eşi çok etkileniyo bu haberden. ardından aynı ingiliz kadından çocuğu olduğu söylentileri de çıkınca eşi evi terk ediyo (bu arada ilk eşiyle de qayamet se qayamet tak film çekimlerinde tanışıyorlar ve aamir o filmde dansçılardan birini canlandıran renan dutta'yı kaçırarak ailesini evlilğe ikna etmişti.). eşini gerçekten seven aamir bu gidişten çok etkileniyo ve çalışmalarını azaltıyo. o sıralar bir reklam çekimi için kamera karşısına geçen aamir'i kamera arkasında kiran rao kayda alıyo. önceden birbirlerini tanıyan aamir ve kiran orda selamlaşıyorlar ve çıkışta biraz sohbet etmek için beraber zaman geçiriyorlar. ilk konuşma tam iki saat sürüyo ve aamir de kiran da zamanın bu kadar hızlı geçmesini beklemiyor tabi o gün kiran'ın destekvari konuşmaları aamir'e yardımcı olmaya çalışması felan çok iyi geliyo ve aamir sonrasında tekrar tekrar görüşmek istiyo onunla. görüşmeler sıklaştıkça aamir duygusal olarak yoğunlaşıyo ve bir gün arabayla gelip kiran'ı alıyo ve sürpriz diyerek götürüyo, çok hoş manzarası olan bir yüksekliğe çıkıp orada evlenme teklifi ediyo tabi arka fonda güzel bi müzik ve kadehlerde şarap olduğu söylentisi de var (umarım yoktur) kiran teklifi kabul ediyo ama çocuklarının tepkisini almamak için hemen düğün yapmıyorlar önce arkadaşmış gibi tanıştırıyo çocuklarıyla kiran' ve iyice arkadaş olmalarını biribirlerini sevmelerini bekliyo. çocuklar iyice ısındıktan sonra aamir kararını açıklıyo ve çocuklar bu habere çok mutlu oluyorlar

Teşekkür Et Alıntı ile Cevapla
      Aşağıdaki 1 üye yagmurdurusu76 üyesine bu mesaj için teşekkür etti:
      buseaamir

**
      AKF Hayranı
          Tüm Mesajlarına Bak

Yorum Sayısı: 743
            Edilen Teşekkürler: 0
            Alınan Teşekkürler: 26 mesajında 56 kere
          2
          02-09-2012 07:01
          ellerine sağlık.bende facebook sayfasında okuduğumu hatırlıyorum.

AKF Kıdemlisi
              Tüm Mesajlarına Bak

Yorum Sayısı: 3,192
                Edilen Teşekkürler: 468
                Alınan Teşekkürler: 585 mesajında 1,091 kere
              3
              02-09-2012 07:03
              Kiran o meşhurrr duygusal boşluktan yararlanmış. Big Grin Big Grin Kaçırır mı bulmuş güzelim çocuğuuuu Big Grin

Teşekkürler.

**
              AKF Hayranı
                  Tüm Mesajlarına Bak

Yorum Sayısı: 598
                    Alınan Teşekkürler: 9 mesajında 21 kere
                  4
                  02-09-2012 07:10
                  aamir hakikaten baya baya duygusal birisii demekki Smile Kiran ne kadar şanlı birisi Smile Confused paylaşımın için sağol bu haberi daha yeni duydum ben Smile

*
                  AKF Takipçisi
                      Tüm Mesajlarına Bak

Yorum Sayısı: 47
                        Alınan Teşekkürler: 11 mesajında 41 kere
                      5
                      02-09-2012 07:23
                      Haberde bir hata var ama ilk eşiyle 1986 yılında evlendi ve reenanın konuk olduğu qsqt 1988 yılına ait o filmde tanışmıyorlar. ingiliz bayan mevzusuna da ben inanmıyorum aamir hala seviyor gibi reenayı ismi geçince bi duysallaşıyor ihtimal vermiyorum aldatabileceğine.

Admin
                      AKF ADMİNİ
                          Tüm Mesajlarına Bak

6
                          02-09-2012 07:29
                          (02-09-2012 07:23)Cansu Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Haberde bir hata var ama ilk eşiyle 1986 yılında evlendi ve reenanın konuk olduğu qsqt 1988 yılına ait o filmde tanışmıyorlar. ingiliz bayan mevzusuna da ben inanmıyorum aamir hala seviyor gibi reenayı ismi geçince bi duysallaşıyor ihtimal vermiyorum aldatabileceğine.

cansu benim aamir khan ile ilgili araştırdığım bütün biyografilerde ilk eşi renaa yı Qayamet Se Qayamat Tak filminde tanıdığı aşık olduğu ve kaçırdığı daha sonrada evlendikleri yazıyor... doğru haberi bizimle paylaşma şansın varmıı eminim benim gibi çoğu üyede bu şekilde biliyor en azından ben bugüne kadar bu şekilde biliyordum...belki film çekimleri 1986 da başlamıştır.. film 1988 de yayınlamıştır.. belki dedim bilmediğimden ... ama açıkcası doğru ne ise onu öğrenmek isterim..

(Bu konu en son: 02-09-2012 Tarihinde, Saat: 07:32 düzenlenmiştir. Düzenleyen: yagmurdurusu76.)

*
                          AKF Takipçisi
                              Tüm Mesajlarına Bak

7
                              02-09-2012 09:47
                              (02-09-2012 07:29)yagmurdurusu76 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
                              (02-09-2012 07:23)Cansu Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Haberde bir hata var ama ilk eşiyle 1986 yılında evlendi ve reenanın konuk olduğu qsqt 1988 yılına ait o filmde tanışmıyorlar. ingiliz bayan mevzusuna da ben inanmıyorum aamir hala seviyor gibi reenayı ismi geçince bi duysallaşıyor ihtimal vermiyorum aldatabileceğine.

cansu benim aamir khan ile ilgili araştırdığım bütün biyografilerde ilk eşi renaa yı Qayamet Se Qayamat Tak filminde tanıdığı aşık olduğu ve kaçırdığı daha sonrada evlendikleri yazıyor... doğru haberi bizimle paylaşma şansın varmıı eminim benim gibi çoğu üyede bu şekilde biliyor en azından ben bugüne kadar bu şekilde biliyordum...belki film çekimleri 1986 da başlamıştır.. film 1988 de yayınlamıştır.. belki dedim bilmediğimden ... ama açıkcası doğru ne ise onu öğrenmek isterim..

araştırdım az önce bunlar qsqt filminden önce evlenmişler tabi gizlice evlendikleri için aileler sonradan öğrenmiş film çekimleri başlamadan önce açıklamışlar hatta evlendiklerini.

Admin
                              AKF ADMİNİ
                                  Tüm Mesajlarına Bak

8
                                  02-09-2012 11:21
                                  teşekkürler...cansu... bu doğru bilgi için... sen ilerde hangi mesleği seçmeyi düşünüyorsun bilmiyorum ama sen harika bir gazeteci yada tv muhabiri olursun... çünkü yaptığın her paylaşım ciddi araştırma gerekiyor... emeğine sağlık...

(Bu konu en son: 02-09-2012 Tarihinde, Saat: 11:22 düzenlenmiştir. Düzenleyen: yagmurdurusu76.)

AKF Kıdemlisi
                                      Tüm Mesajlarına Bak

Yorum Sayısı: 3,192
                                        Edilen Teşekkürler: 468
                                        Alınan Teşekkürler: 585 mesajında 1,091 kere
                                      9
                                      02-09-2012 11:26
                                      (02-09-2012 07:23)Cansu Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  ingiliz bayan mevzusuna da ben inanmıyorum aamir hala seviyor gibi reenayı ismi geçince bi duysallaşıyor ihtimal vermiyorum aldatabileceğine.

Hala seviyor mu, işte buna üzülürüm, çok yazık bitmemeliymiş böyle. Kötü bir olay olmuş.

*
                                      AKF Takipçisi
                                          Tüm Mesajlarına Bak

Üyelik Tarihi: 19-07-2012 Rep Puanı: 16
                                          02-09-2012 11:46
                                          (02-09-2012 11:21)yagmurdurusu76 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  teşekkürler...cansu... bu doğru bilgi için... sen ilerde hangi mesleği seçmeyi düşünüyorsun bilmiyorum ama sen harika bir gazeteci yada tv muhabiri olursun... çünkü yaptığın her paylaşım ciddi araştırma gerekiyor... emeğine sağlık...

teşekkürler sınıf öğretmenliği okuyorum ben, şöyle bi bilgi daha vereyim reena aamirlerin binasının karşısında kalıyormuş aamir de her gün onu görür şarkı söylermiş bir gün evlenme teklifi etmiş ilk olarak evet cevabını alamamış 1 ay beklemiş evet demesi için sonra çok mutlu olmuş. aamirin kardeşi faisal nikah şahidiymiş bazı arkadaşları reenanın da arkadaşlarının da katılımıyla resmi nikah gerçeklemiş ailelerden gizli, 1.5 sene ayrı yaşamışlar evli olmalarına rağmen, ailelerinin tepkilerinden korktukları için evlendiklerini söyleyememişler bu sıralarda işlerine yoğunlaşmış aamir qsqt çalışmalarına başlamadan önce ise artık gerçeği açıklamışlar.

Yeni Yorum Gönder 

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi