Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mıchael Jackson Ölmedi !
#1İmage
İmage
bu adam olduğu söylentileri yaygın,ve ses tonuna kadar her şey çok benziyor
İmage
ünlü şarkıcı lenka olabileceğine dair söylentilerde yaygın fakat ben buna pek ihtimal vermiyorum
İmage
bu linkte mıchael jacksonun ölmediğine dair tüm kanıtlar mevcut :
http://www.gtaturk.com/forum/sinema-kitap-muzik/popun-krali-olmedi-yasiyor-!!!-michael-jackson/
Düşünceleriniz nelerdir ?

pardon 2 video çıkmamış :

Aamir Khan...Kelimeler yetmez.
İmage
Bul Teşekkür Et
Cevapla
#2
Bunların hepsini zamanında izledim. Arkadaşlarla çok tartışırdık öldü mü, ölmedi mi diye. Ama ben öldüğüne- öldürüldüğüne inanıyorum. Çünkü MJ konserler öncesi öldü haberiyle kaçarsa amacı para olduğu sanılır. Kaçmak istese sıradan hayatına devam edip, yok olabilirdi ya da basit bir ölüm haberiyle.

O öldürüldü. Ayrıca mantıksız geliyor bana Dave Dave'ymiş neymiş neden başkası kılığına bürünsün ki kaçmak istese. Neden ardında şüphe bıraksın.

Ölmemesini umardım ama bence öldü. Umarım Müslüman olmuştur kardeşi gibi, çünkü İslamiyete yakınlığından bahsediyordu kardeşi. Mekanı cennet olsun Kralın.
Bul Teşekkür Et
Cevapla
#3
Amin tabi ama hiç bir akrabası cenaze töreninde ağlamadı,ünlülerin çoğu yanlışlıkla 1 hafta önce bizimleydi tarzında şeyler söyledi,mıchael jackson un ölümünden sonra bir çok kişi polis başvurup onu gördüğünü söylemiş.buda ilginç bir tespit isimli bir twitter sayfasında vardı.
Aamir Khan...Kelimeler yetmez.
İmage
Bul Teşekkür Et
Cevapla
#4
Bu arada ölmeden önce bir ses kaydı vardı kralın, o kadar üzmüştü ki o ses şu an bulabilir miyim bilmiyorum. Kaç gün etkisinden kurtulamamıştım resmen acı çeken bir ses tonu vardı. Şimdi düşününce bile kötü oldum.

Buldum kaydı. MJ bence bunu yapmadı evet güçlü iddialar ortaya çıktı ama onun isteği Çocuk hastanesiydi- bunun için uğraştık bir ara çalışmalar hala devam ediyor-, bunları yapmak istiyordu. Konser vermek istiyordu. Yardım edeceği, dünya için uyarılarda bulunmak istiyordu. Konser öncesi böyle bir şey dediğim gibi para amaçlı olacaktı evet maddi durumu iyi değildi ama son konser bu durumu kurtaracakatı ve en sevdiği işe devam edecekti. Çocuklarını çok severdi ama geçtiğimiz ay kızı Paris Jackson intihar etti, MJ buna izin vermezdi. Yine çocuklarının bu ortamda bulunmasını hiç istemedi kızı öldükten sonra reklamda oynayacağını belirtti, MJ istemezdi.

Ve ülke bu kadar karmaşık bir olaya izin vermezdi. Mahkemesinden, hastanesine, cenazesine vs. bir sanatçı için ülke bunları yapmaz.

O kraldı ve öldürüldü.

http://webtv.hurriyet.com.tr/3/22372/0/1/michael-jackson-in-son-ses-kaydi.aspx
Bul Teşekkür Et
Cevapla
#5
Ses tonu çok fena Sad yavaş yavaş,takıla takıla konuşmuş bide Sad Tuhaf oldum ya.
Aamir Khan...Kelimeler yetmez.
İmage
Bul Teşekkür Et
Cevapla
#6
Evet biliyorum onları da ama zorlarsan olur derler, sıradan bir ölümü de kurcala altından bir şey çıkacağına inanmaya başlarsın. Bak olabilir adam sıkılmıştır bu hayatta çekilebilir ama neden TII yapsın? Hadi o zaman karar verdi yorulduğu için ama neden sonra orada burada kılık değiştirip çıksın. MJ'in kişiliğine yakışmaz o mantıklı açıklama yapmadığı sürece. Öldüğünde çok üzüldüm ama böyle bir şey varsa ve amaç paraysa buna daha çok üzülürüm. 12 kişi intihar etti. Hayranlarına bağlıdır bu onu üzer.
Ailesinden ayrı ayrı videoları kurcalarsanız ağladığını görebilirsiniz ki çok saçma bu da ağlamadılar diye ölmedi mi? 1 hafta önce bizimleydi gibi durumlarda çok sönük iddialar olduğunu düşünüyorum. 2 hafta olmuş 1 hafta demiş vs. vs. Normal hayatta da yaptığımız normal bir hata. Helikopterde hareket etmiş, helikopter bu tabii ki hareket etmesi normal, yüzü gösterilmemiş cenazede 3 ay geçmiş neyini göstersinler, insanlar korksunlar diye mi? Babası gülmüş, babası lanet herifin teki zaten çocuklarını sevmemiş biri. Janet her yerde kardeşinin öldürüldüğünü söyledi. Ve bence de öyle Murray bir piyondu ve MJ'i öldürdü. Sevgilisiyle konuşması, acıkması, yumuşak yerde masaj yapması, verilmesi gerekenden fazla Propofol vermesi, ve kalp ritimleri ve vücudunu cihazda incelememesi bunlar kasıtsız adam öldürme suçundan oldu dendi. TMZ'yi çok takip ettim bu süreçte. Mahkemeyi izledim her akşam netten. Böyle bir mahkemeyi devlet neden bir sanatçı rahatça kaçsın diye yapsın. Ünlü avukatlar vardı mahkemede. Devletin bir çıkarı yoktu bu işten. Anlamsız geliyor bunların olması. Elvis Presley'e de aynıları dendi ama ölümü üzerinden 36 yıl geçti ve çıkmadı.

*Bu arada kızı intihar girişiminde bulundu şükür ki ölmedi.
Bul Teşekkür Et
Cevapla
« Önceki | Sonraki »


Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Michael Jackson'ın Ünlü Sözleri setenayfb 4 385 13-09-2014, 04:05
Son Mesaj: setenayfbKonuyu görüntüleyenler: 1 Misafir